>

Праця + Талант + Творчість = Радість

День відкритих дверей в Окнянському районному будинку дитячої та юнацької творчості

Щороку в Окнянському районному будинку дитячої та юнацької творчості наприкінці вересня проходить День відкритих дверей для вихованців та їх батьків, а також для тих хто вперше переступив поріг нашого будинку. В цьому році свято пройшло під гаслом «Праця + Талант + Творчість = Радість!!!», і саме за таким принципом педагоги БДЮТ працюють: навчають дітей отримувати від своєї творчої і талановитої праці лише радість і цією радістю ділитись з іншими.

Свято розпочали вихованці Вокального гуртка «Дзвіночок» з завзятої пісні, яка налаштувала всіх присутніх на гарний настрій, а ведучі свята Тарас Катерина і Ружиленко Ірина, підхопивши хвилю, продовжили незвичайне свято, яке було створене як подорож по незвичайному царству, де проживають різні «чарівники». Допомагали їм казкові герої Лісовик (Главацький Дмитро), чарівниця-рукодільниця Бджілка (Яковлева Анастасія), надзвичайно гарна Принцеса Оригамі (Загурська Олександра) і наймолодша але не менш від цього чарівна Русалка (Сербін Маргарита), а вже Баба-Яга (Тімотіна Дар’я) і її вічний супутник Кіт (Семішан Андрій) розтопили серця у найсерйозніших .

Протягом свята було проведено ігри, конкурси, а також присутніх радували піснями вихованці Вокального гуртка. На завершення свята директор закладу Жембій В.В. привітала всіх присутніх і вручила дітям грамоти за досягнення у різноманітних конкурсах та виставках.

Свято закінчилось, але це лише початок кропіткої праці, яка чекає всіх вихованців і педагогів для здійснення свої мрій і бажань. І тому ми не кажемо всім: «До побачення», а кажемо: «До нових зустрічей!!!»

Поделиться статьей в социальных сетях: