>

Право власності на нерухоме майно допомогли довести працівники Арцизького центру з надання безоплатної правової допомоги

До Арцизького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Центр) звернувся клієнт С. із заявою про надання йому безоплатної вторинної правової допомоги у вигляді складання процесуальних документів та здійснення представництва інтересів у суді з питання щодо визнання права власності на нерухоме майно (квартиру) за набувальною давністю.
Центром прийнято рішення про призначення клієнту адвоката, послуги якого оплачує держава. Після вивчення матеріалів справи, адвокат Вадим Сокерчак від імені клієнта склав та подав до Арцизької міської ради заяву про визнання права власності на зазначену квартиру та видачу правовстановлюючих документів. Далі адвокатом було складено та направлено до Арцизької міської ради адвокатський запит про надання інформації щодо наявності власника, спадкоємців на зазначену квартиру,
наявність правовстановлюючих документів.
Отримавши всі необхідні документи, адвокат склав та подав до суду позовну заяву про визнання права власності на нерухоме майно за набувальною давністю.
Рішенням Арцизького районного суду Одеської області позов клієнта С. задоволено у повному обсязі, а саме визнано право власності на квартиру за набувальною давністю.
Нагадуємо, що за отриманням правової допомоги ви можете звернутись до Арцизького місцевого центру з надання БВПД за адресою: м.Арциз, вул. Будівельників, 15б. Телефон: (097)123-15-63, (048 45) 3-14-34.

Поделиться статьей в социальных сетях: