>

Правоохоронці Ізмаїла знайшли зниклу 14-річну дівчину

Неповнолітню поліцейські знайшли за добу у знайомих. Протиправних дій відносно дівчини скоєно не було.

Нагадаємо, до поліції звернулася 55-річна жінка, яка повідомила, що її неповнолітня донька ще восьмого березня поточного року пішла з дому в невідомому напрямку та її місце знаходження невідомо.


Поліцейські встановили та опитали коло знайомих неповнолітньої, перевірили розважальні заклади та інші громадські місця. Інформація про пошуки дівчинки була розміщена в інтернет-мережі та місцевих засобах масової інформації.

«Наші пошуки закінчилися благополучно. Дівчинку знайшли у знайомих та повернули додому. Зараз ми встановлюємо причини її втечі з дому. Вирішується питання про притягнення матері неповнолітньої до адміністративної відповідальності за ст.184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція даної статті передбачає відповідальність у вигляді попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян»,- розповів начальник Ізмаїльського відділу поліції Роман Галкін.

Поделиться статьей в социальных сетях: