>

Правоохоронці звертаються до всіх можливих очевидців нападу на активіста із проханням повідомляти будь-яку інформацію

Правоохоронці звертаються до всіх можливих очевидців нападу на активіста із проханням повідомляти будь-яку інформацію, яка може стати корисною для слідства
Наразі проводяться допити свідків замаху на життя громадського діяча.
В рамках розпочатого кримінального провадження за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 (закінчений замах на умисне вбивство) КК України відпрацьовується декілька версій мотиву скоєння злочину.
Готуються клопотання про призначення ряду судових ескпертиз, у тому числі балістичної для встановлення зброї, з якої скоєно замах на вбивство.
Нагадаємо, що ввечері, 22 вересня в центрі міста тяжко поранили громадського активіста, коли той повертався додому. Наразі потерпілий перебуває у лікарні, стан його здоров’я залишається й досі тяжким.
Правоохоронні органи звертаються до всіх можливих очевидців, свідків злочину, а також водіїв авто з відеореєстраторами, які проїздили 22 вересня з 20.30 до 21.30 в районі перехрестя вулиць Осипова та Єврейської з проханням надати будь-яку інформацію, корисну слідству. Контактні телефони для повідомлення інформаціі: (048) 779-40-61 або (048) 770-55-24.

Схожі новини: 

Одеський активіст Олег Михайлик, в якого стріляли і важко поранили, прийшов до тями

Поліція розглядає кілька версій у справі розстрілу Олега Михайлика

Поделиться статьей в социальных сетях: