>

Правоохоронців ретельно проінспектували

Правоохоронців проінспектували

28 квітня 2017 року голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов взяв участь у стройовому огляді та інструктажі особового складу правоохоронних органів перед заступанням на службу по охороні громадського порядку протягом першої декади травня.

«Три роки тому сталися трагічні події під час яких загинули як люди, які боролись за нашу країну так і люди, які піддались російської пропаганді. Нажаль через три роки є певні люди, які хочуть піаритись на цих смертях. Я впевнений, що ми у змозі забезпечити спокій і мир в нашому місті і нашій країні. Бажаю вам щоб ви діяли в рамках закону, а всі, хто вважають що тут будуть пригоди — вони їх отримують. По закону, але дуже жорстко», — зазначив Максим Степанов.

Поліцейські, військовослужбовці Національної гвардії України і курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ посилено патрулюватимуть центральну частину міста, територію Куликового поля і Соборну площу. Всього для забезпечення громадського порядку задіяні понад 2000 правоохоронців. Правоохоронці переведені на посилений режим роботи з 24 квітня по 17 травня.

На території Куликового поля буде введений режим обмеження пропуску громадян — прохід до місця проведення заходів буде здійснюватися виключно через фільтраційні пункти пропуску. З метою недопущення актів вандалізму і наруги над місцями поховань загиблих в місцях поховань територіальними підрозділами поліції будуть виставлені поліцейські пости.

Поделиться статьей в социальных сетях: