>

Правоохоронні органи продовжують збирати додаткові докази причетності фігурантів до замахів на життя двох активістів

Протягом 2018 року правоохоронні органи Одещини викрили 11 організованих злочинних угруповань, до яких загалом входив 51 представник.
Прокурор Одещини Олег Жученко відзначив, що на рахунку цих угруповань понад 150 злочинів, а саме викрадення людей, розповсюдження наркотиків, торгівля зброєю, розбійні напади та грабежі.
Про це керівник прокуратури повідомив 28 вересня під час брифінгу за участі начальника Головного управління Національної поліції в області Дмитра Головіна.
У свою чергу Дмитро Головін відзначив, що за цей рік прокуратура спільно з поліцією виявили 234 одиниці зброї, з якими вчинялися та планувалися злочини. Серед вилученого: 6 кулеметів, 16 автоматів, 141 пістолет, 20 гранатометів, 3 міномети тощо.
Очільник прокуратури регіону зазначив, що правоохоронні органи продовжують збирати додаткові докази причетності фігурантів до замахів на життя двох активістів та працюють над викриттям замовників.
У ході розслідування прослідковується ретельна підготовка цих осіб до вчинення злочинів, спроби знайти та розповсюдити так зване алібі підозрюваних у замаху на вбивство на вул. Осипова.
Також Олег Жученко проінформував присутніх про те, що правоохоронні органи повідомили про підозру депутату сільської ради Татарбунарського району у нанесенні побоїв екологу, працівнику Національного природного парку «Тузловські лимани», який також є журналістом.
У вересні на правозахисника скоїли напад, коли він разом з іншими працівниками природного парку перешкоджали браконьєрам вести незаконну діяльність на території заповідника.
Крім того розпочато кримінальне провадження за фактом грабежу, оскільки під час сутички в еколога відібрали планшет, на який він фіксував незаконну діяльність бракон’єрів.
У рамках цього розслідування мешканцю с. Дивізія вже повідомлено про підозру.
Прокуратура, поліція та Управління Служби безпеки Одещини щоденно працюють над підтриманням правопорядку, безпеки громадян у регіоні та протидіють будь-яким спробам дестабілізації ситуації у суспільстві.

Поделиться статьей в социальных сетях: