>

Представники місцевого самоврядування Великомихайлівського району знайомилися із досвідом Полтавщини

Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування - навчальна поїздка - Велика Михайлівка

Делегація Великомихайлівського району, яку очолювала голова районної ради Катерина Лаптієнко, і до складу якої увійшли голови сільських та селищних рад, голови та спеціалісти ОТГ, повернулась з навчальної поїздки до Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування - навчальна поїздка - Велика Михайлівка - 1

Учасники делегації ознайомились з кращими практиками й передовим досвідом організації міжмуніципального співробітництва в територіальних громадах, що сприяє соціально-економічному розвитку громад, побувавши на семінарі, який проводив експерт з децентралізації ПЦРМС Олександр Ісип.

Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування - навчальна поїздка - Велика Михайлівка  -2

В Полтавській районній раді побували на семінарі «Аналіз ефективності впровадження ММС за напрямками діяльності», який провів голова районної ради Михайло Кононенко.

Зустріч учасників делегації відбулася з головами Піщанської та Омельницької ОТГ Кременчуцького району, Олександром Красницьким та Олександрою Шереметьєвою, які своїм прикладом вже протягом трьох років показують чудові результати співробітництва за різними напрямками. Доречі, с. Омельник визнане найкращим селом України, де відбулася презентація «Результати застосування сучасних інструментів розвитку громад в Омельницькій ОТГ», яку провела голова ОТГ Олександра Шереметьєва та огляд інфраструктурних об’єктів соціальної сфери ОТГ.

Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування - навчальна поїздка - Велика Михайлівка - 3

Враження від поїздки незабутні. Було що побачити. Є чому навчитися. Є що перейняти. Є що запровадити у себе в рідному селі або в ОТГ.

Поделиться статьей в социальных сетях: