>

Президент не боїться, що Саакашвілі буде в політиці в опозиції

Президент України Петро Порошенко наголошує, що рішення голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі про відставку і перехід до опозиційної діяльності може бути здійснений у демократичній державі.

«Ми демократична держава, і якщо він прийняв рішення почати політичну кампанію на опозиційному полі… Я сподіваюся, завтра уряд підтримає його рішення про відставку з поста глави облдержадміністрації, якщо він вирішив зайнятися політичною активністю», — сказав він журналістам після переговорів з президентом Словенії Борутом Пахором, відповідаючи на питання журналістів.

Нагадаємо, Міхеїл Саакашвілі вирішив подати у відставку з поста керівника Одеської обласної державної адміністрації, заяву вже відправили в Адміністрацію президента. В Адміністрації президента заявили, що Петро Порошенко підпише указ про звільнення Саакашвілі з посади голови ОДА, якщо уряд внесе відповідне подання. В свою чергу, у Кабінеті міністрів України заявили про намір задовольнити заяву голови одеської обдержадміністрації. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що візьме ситуацію в Одеській області під особистий контроль до обрання нового голови ОДА.

Поделиться статьей в социальных сетях: