>

Президент Петро Порошенко в Одесі відвідав есмінець «Дональд Кук» ВМС США

Президент Петро Порошенко в Одесі відвідав есмінець «Дональд Кук» ВМС США, на якому провів зустріч зі Спеціальним представником США по Україні Куртом Волкером.

«Ми дякуємо нашому надійному союзнику. Ми саме під таким кутом сприймаємо розвиток нашої співпраці, в тому числі і в оборонній сфері. Надзвичайна символічність зустрічі на борту саме «Дональда Кука», який є дуже частим гостем у Чорному морі, в Одесі. Дуже ціную те, що наші американські партнери збільшили військову присутність в Чорному морі у відповідь на наше прохання», — зауважив Петро Порошенко.

У свою чергу Курт Волкер зазначив, що Сполучені Штати Америки стоять на позиції твердої підтримки незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

«Ми стоїмо і будемо завжди стояти поруч з Україною та українським народом на захисті свободи і демократії. Ми тут як ваші добрі партнери та друзі. Для нас також важливо підтримання свободи судноплавства», — наголосив Курт Волкер.

Нагадаємо, напередодні голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов зустрівся з послом США в Україні Марі Йованович. У форматі ділового ланчу сторони обговорили суспільно-політичну ситуацію, виборчий процес, а також співпрацю між двома країнами.

Поделиться статьей в социальных сетях: