>

Президент побажав Одещині стати лідером туристичної галузі в усій Східній Європі

Президент Петро Порошенко відвідав ярмарку «Скарби Одещини» з нагоди 87-річчя створення області і побажав регіону стати лідером туристичної галузі в усій Східній Європі. Про це Президент сказав під час ярмарку.

«Приємно, що багатонаціональна Одещина саме так святкує – українськими, молдавськими, болгарськими і одеськими піснями. Одеса – це є туристична столиця України, це морська столиця, це столиця світового гумору, і це є культурна столиця… Одеса має стати лідером східноєвропейської туристичної галузі», – зазначив Петро Порошенко.

Він підкреслив, що кожен район області має можливості для організації морського, зеленого чи сільського туризму. І для того, щоб їх розвивати, в області, зокрема, будуються дороги та злітно-посадкова смуга в аеропорту.

«Ми завершили будівництво дороги Одеса-Рені і зараз приступаємо до будівництва доріг, які роблять Одесу логістичним центром», – зазначив Президент.

Також важливою складовою розвитку регіону Петро Порошенко вважає боротьбу з бідністю і соціальний захист населення через підвищення пенсій, монетизацію субсидій тощо.

Поделиться статьей в социальных сетях: