>

При нашій бідності такі ніжності: супердорога ялинка стала гарячим питанням сесії роздільнянської міськради

Новорічна ялинка - Роздільнянський район

Відбулася чергова сесія Роздільнянської міської ради, на якій були присутніми 20 із 26 обранців. Серед інших питань бурхливо обговорювалося питання виділення коштів на новорічну ялинку.

Справа у тому, що бідкається міськрада на постійну відсутність коштів на ремонт і будівництво шляхів, тротуарів, на вуличне освітлення тощо. Не порадившись із мешканцями, не провівши громадських слухань цього разу виділили аж 200 тис. грн., із них 90 тис. грн. на іграшки. Мешканців міста таке марнотратство дуже обурило, та міський голова В. Шовкалюк був дуже наполегливим і зумів дотиснути депутатів до одностайного рішення. 20 депутатів прийняли рішення за 18 тисяч мешканців міста.

Можливо б хоча вже подарунки діткам закупити із малозабезпечених сімей, адже відомо, що саме батьки здають кошти на такі подарунки. Багато мешканців уже підрахували і запевняють, що при нинішній скруті чудову ялинку можна облаштувати максимально і за 20 тис. грн., а решту витратити на більш нагальні питання, в тому числі і на Новорічні свята.

Поделиться статьей в социальных сетях: