>

Присвячується Кодимі

Кодима

Журналістська робота непередбачувана: сьогодні ти знаходишся в одному куточку області чи країни, а вже завтра доля може тебе закинути в протилежному напрямку. Не завжди потрапляєш туди, куди, де  хотілося побувати в першу чергу. Нас давно кликали в Кодиму друзі. Із захопленням розповідали, які позитивні зміни відбулися у їх місті за останній рік. Нарешті це сталося – ми до вас приїхали. Отже, мрії збуваються.

Єдиним джерелом влади в країні є народ

Перед тим, як обрати назву газети, я дуже довго й серйозно думав над цим. Розумів, що газет зараз багато, ще більше телевізійних каналів, а про інтернет годі вже й говорити – він просто безмежний. Тому хотілося вийти до людей не просто з черговим виданням, а з ідеєю. Яка вона, ідея? І раптом – це сталося, як завжди несподівано, просто серед білого дня. Так, «Народна думка» — промайнуло миттю, саме так має називатися наша газета. Бо насамперед найважливіше для нашого творчого колективу — знати думку народу. Він терплячий та мудрий, знає як вивести країну з того скрутного становища, в якому ми всі опинилися.

І тому підзаголовок назви нашого видання підкреслює цю надважливу істину: «Стаття 5 Конституції України: Єдиним джерелом влади в країні є народ». Отож ми й приїхали до свого джерела, аби на власні очі пересвідчитись у тому, як і завдяки чому місто Кодима стає твердо на ноги.

Кодима серед лідерів

Цього року «Народна думка» відвідала майже всі райони області, і до кінця року, сподіваємось, що побуваємо й в усіх інших. Отже, маємо повне право стверджувати: Кодима – одне з тих міст і райцентрів Одеської області, яке за темпом та рівнем відновлення інфраструктури за останній час, надання послуг населенню та благоустрою знаходиться серед лідерів на Одещині.

Причина успіху одна – люди, які люблять своє місто, депутати міської ради і міський голова Володимир Склярук. Їм кодимчани довірили управління, і вони їх не підвели.

І ще один дуже важливий аргумент на користь Кодими. Ми  перебували в місті два будні дні. В центрі було дуже жваво: люди, машини, шкільні автобуси, базар, магазини – все вирувало життям. Чого, на жаль, не побачиш в деяких інших районних центрах Одещини. А там де рух – там життя.

Значення районних центрів

По всій Україні зараз проходить децентралізація – болючий та не всім зрозумілий процес. Тому на Кодиму, як і на кожен інший районний центр, покладено, зокрема, важливу місію – стати тим  справжнім центром реформ, який,  змінившись сам, буде приваблювати до себе інших. Адже Одеса, велике місто, так як і будь-який інший обласний центр, вже давно не в змозі прийняти усіх бажаючих, надавши їм високі зарплати, і тим більше, власне житло.

Отже, вкрай необхідно відновлювати свої села, селища та містечка. І жити в них, працювати, народжувати дітей. Та радіти з того, що ти сам, не перекладаючи відповідальність на когось, доклав свій труд для процвітання своєї малої батьківщини. І що ти живеш на своїй земля, на якій ти — справжній господар.

Разом – ви сила

Я з величезним задоволенням ходив цілий день по Кодимі разом з мером,  слухав його, фотографував все навколо. І можу впевнено заявити: «Кодимчани, ви зробили правильний вибір, обравши Володимира Склярука своїм лідером. Адже, правду кажуть: який господар — таке і місто».

Така маленька деталь: чи не на кожному кроці з Володимиром Олексійовичем вітались люди. Звертались з якимись запитаннями, дякували за допомогу, просили чимось підсобити. Той нікому не відмовив.

«Народна думка» шукає таких людей справи, які вкрай потрібні зараз Україні. Ми пропагуємо досвід їх буденної праці далі – на всю Одеську область та Україну. Знайшли таких людей і в Кодимі.

Повертались додому в дуже хорошому настрою. Насамкінець хочеться зазначити, що весь центр цього міста засаджений просто шикарними височенними, стрункими  соснами, за якими ховаються будівлі. Краса – неймовірна!

Мешканці Кодими – ваше місто — то справжня окраса країни. Дякуємо!

Головний редактор Владислав ОЗАРІНСЬКИЙ

Поделиться статьей в социальных сетях: