>

Про хід розслідування пожежі у таборі «Вікторія» розказав прокурор області

хід розслідування пожежі у таборі Вікторія - прокурор Жученко

«На теперішній час слідство посекундно прораховує, скільки пройшло часу від загорання до виклику спеціалістів служби з надзвичайних ситуацій. Для цього вивчаються матеріали, отримані з телефонних з’єднань, переписки з батьками, інформації про спроби самовільного тушіння пожежі. Крім того ми очікуємо на результати ряду обов’язкових експертиз», — про це у четвер, 28 вересня, повідомив прокурор Одеської області Олег Жученко.

Слідчими поліції вже встановлено наявність залишків кип’ятильника на тому місці, де був осередок пожежі.

У зв’язку із тим, що у ході слідства вихователь табору, яка підозрюється у порушенні пожежної безпеки, активно сприяла розслідуванню, давала обширні та ґрунтовні показання, при зверненні з апеляційною скаргою на рішення суду про зміну запобіжного заходу, прокурор у судовому засіданні 28 вересня не заперечував на його зміні на не пов’язаний з триманням під вартою.

Під час розслідування встановлено, що з моменту покладання на вказану громадянку відповідних обов’язків не було зроблено жодного кроку, не розброблено жодного плану щодо встановлення протипожежних меж у таборі.

Крім того відсутня офіційна інформація про звільнення вказаної співробітниці, а дані з зарплатної картки свідчать про одержання коштів за весь серпень та нарахування авансового платежу у день трагедії.

Також триває розслідування прокуратури області щодо фактів службової недбалості, яка спричинила загибель дітей, та слідчими національної поліції разом із прокурорами – процесуальними керівниками вивчається весь об’єм документації про проектування, будівництво, реконструкцію та оснащення позашкільного закладу.

Поделиться статьей в социальных сетях: