>

Про нечесний конкурс на посаду голови Окнянської РДА вже знають Президент України та голова Одеської ОДА

нечесний конкурс на посаду голови Окнянської РДА

«Народна думка» вже розповідала про те, що активісти і пересічні мешканці Окнянського району надзвичайно обурені конкурсом, за результатами якого на посаду голови Окнянської РДА був «обраний» Олександр Безименко. Людина, яку його земляки характеризують так: «Це лукава, брехлива, зрадлива особа, політична маріонетка та корупціонер. Кожне написане слово можна підтвердити відкритими фактами з біографії пана Безименка О.С.».

Окнянці поїхали до губернатора вимагати справедливості стосовно проведення конкурсу на посаду голови РДА

Конкурси на державні посади — прихована загроза українським реформам

Свідки такого дійства розповідають, що під час театральної вистави, яка називалася конкурсом, можна було розповідати що завгодно: анекдоти, улюблені казки або, наприклад, історію Монголії. Все одно ніхто з членів комісії не слухав учасника конкурсу, що лише підтверджувало те, що «переможець» вже давно призначений згори.

— Ви і Президент України готові мати такого представника в нашому районі? — з цим питанням представники громадськості звернулися до голови Одеської ОДА Максима Степанова під час особистого прийому ним в приміщенні ОДА.

На що керманич області відповів наступне:

— Я нікому не дозволю так себе поводити. І не заради цього я знаходжусь тут, в Одесі без сім’ї, без дітей, аби не реагувати на звернення людей. Найближчим часом приїду до вас в Окни та завітаю до вас.

Окнянці надали голові Одеської ОДА копію листа, якого вони надіслали Президенту України, з вимогою прийняти вірне кадрове рішення та не допустити в Окнянщині хаосу та беззаконня.

Поделиться статьей в социальных сетях: