>

Проблема: в Одеській області без ліцензії працюють 142 заклади

неліцензовані дошкільні заклади - ліцензії

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов доручив департаменту освіти провести консультації для власників неліцензованих дошкільних закладів щодо процедури отримання ліцензій. Без проведення таких консультацій департамент освіти не буде звертатись в поліцію щодо накладання штрафу та припинення роботи закладів. Про це стало відомо на апаратному засіданні в Одеській обласній державній адміністрації 19 грудня, повідомляє прес-служба ОДА.

«Теоретично, якщо неліцензовані садочки отримають ліцензію, ми можемо здобути нормальний заклад, адже там мають бути гарні умови. У нас черга в дитсадки близько 10 тисяч, цю проблему треба вирішувати. Якщо ці заклади отримають ліцензію, черга скоротиться. Необхідно створити комісію, яка проінспектує такі садочки, проведе роз’яснювальну роботу. Адже отримати ліцензію — не велика проблема», — зазначив Максим Степанов.

За даними департаменту освіти і науки Одеської ОДА, в області без ліцензії працюють 142 заклади дошкільної освіти. У 2017 році лише 4 з них звернулись за отриманням ліцензії.

Поделиться статьей в социальных сетях: