>

Продовження справи пожежі у таборі «Вікторія»: у служивій недбалості звинувачено працівника ДСНС

службова недбалість - пожежна безпека

Слідчі прокуратури Одеської області здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами службової недбалості посадових осіб державних органів та органів місцевого самоврядування, що призвело до трагічних наслідків у дитячому таборі «Вікторія» (ч. 2 ст. 367 КК України).

У ході розслідування прокуратура Одещини повідомила про підозру посадовій особі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в області у неналежному виконанні службових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки. Про це під час брифінгу у вівторок, 31 жовтня, повідомив прокурор Одеської області Олег Жученко.

За даними слідства, керівник структурного підрозділу ДСНС не вжив необхідних заходів щодо часткового чи повного зупинення роботи табору, у той час як був належним чином проінформований, що на об’єкті упродовж 2016-2017 років виявлено та задокументовано ряд суттєвих порушень Закону у сфері техногенної та пожежної безпеки, які становили потенційну небезпеку для життя та здоров’я людей.

Нагадаємо, у ході розслідування прокуратура Одеської області 3 жовтня повідомила про підозру у службовій недбалості колишньому заступнику Одеського міського голови, повідомляє прокуратура Одеської області.

Поделиться статьей в социальных сетях: