>

Продовжуються ремонтні роботи спортивних залів в Окнянському НВК

ремонт спортивних залів в Окнянському НВК

На сьогодні, в малому залі посталено та полаковано підлогу.

У великому залі також роботи тривають: вже зробили бетонну основу для майбутньої підлоги, демонтували віконні блоки, шпаклюють стіни та стелю.

Тож найближчим часом спортзали запрацюють на повну потужність, приймаючи в своїх стінах як дітей, так і дорослих, адже окрім уроків, спортивні зали використовується й в позаурочний час для різноманітних секцій.

Слід зауважити, що увага влади зосереджена не покращенні умов навчання дітей та роботи вчителів не лише в спортивній сфері, а й в цілому.

Так, нещодавно, під час засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, майнових відносин, фінансово-економічної та регуляторної політики в.о. голови райдержадміністрації Іван Бельцик вийшов з ініціативою виділити додаткові кошти на впровадження енергозберігаючих технологій в закладах освіти району. І вислухавши всі аргументи посадовця, депутати вирішили підтримати ініціативу та виділити на дані цілі майже 700000 грн. Вказана суму буде витрачена на придбання металопластикових вікон для загальноосвітніх навчальних закладів Новосамарки, Ткаченка, Чорни та Окни.

Поделиться статьей в социальных сетях: