>

Протидифтерійні сироватки треба перерозподілили між областями

імунобіологічні препарати - сироватки - перерозподіл - Максим Степанов

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов звернувся до Міністерства охорони здоров’я України з вимогою терміново перерозподілити 900 доз протидифтерійної сироватки у регіони. Про це очільник Одеської області повідомив на сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

«Я вкотре звертаюся до МОЗ. Наразі у вас є 900 доз сироватки від дифтерії. Перерозподіліть їх по регіонах. Я звертався до вас письмово 5 разів. Тепер знову — через Фейсбук. Почуйте, будь ласка. Як лікар, я точно знаю, сироватку від дифтерії життєво необхідно ввести людині протягом кількох годин при перших же проявах клінічної картини. І те, що дози сироваток знаходяться в Києві або під Києвом десь на складах — це нонсенс! Вони мають бути в лікарнях регіонів, аби медики не втратили час на очікування та змогли врятувати життя», — наголосив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Також очільник Одеської області Максим Степанов знову звернувся до мешканців регіону з закликом не зволікати із плановим щепленням.

«Вчора закон про медичну реформу вступив в силу. Але ж це не означає погіршення, правда ж? Зробіть перерозподіл. Як голова області, я запевняю — ці сироватки будуть в районних лікарнях області за три години. Окреме прохання для всіх мешканців — не зволікайте із плановим щепленням. Це та профілактика, яка надважлива для формування імунітету країни», — підкреслив Максим Степанов.

Нагадаємо, ще минулого року голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов неодноразово звертався до Міністерства охорони здоров’я України з проханням доправити в Одеську область імунобіологічні препарати для екстреної медичної допомоги. Серед них — протидифтерійна, пропротиправцева, протигангренозна, протиботуліністична, проти укусу каракурту сироватки та інші, повідомляє прес-служба ОДА.

Поделиться статьей в социальных сетях: