>

Протягом січня — вересня 2018 року до місцевих бюджетів платниками податків Одещини направлено 8,9 млрд грн.

«Зростання надходжень до місцевих бюджетів надає можливість органам місцевого самоврядування спрямовувати додаткові кошти на фінансування програм соціально-економічного розвитку територіальних громад», — зазначає очільник фіскальної служби Одеської області Глеб Мілютін.

Протягом січня — вересня 2018 року до місцевих бюджетів платниками податків Одещини направлено 8,9 млрд грн. У порівнянні з аналогічнимперіодом минулого року надходження збільшилися на 1,4 млрд грн, або на 18 %».

За словами керівника, найбільшу питому вагу в загальній сумі надходжень до місцевих бюджетів складає податок на доходи фізичних осіб – протягом 9 місяців 2018 року спрямовано 5,2 млрд грн, що перевищує показник 2017 року на 23 %.

Загалом, з початку року до зведеного бюджету роботодавцями сплачено 7 млрд грн податку на доходи фізичних осіб. Це 45 % від загальної суми надходжень до зведеного бюджету.

«Резервом для подальшого зростання надходжень цього податку є легалізація найманої праці та виведення заробітних плат із тіні, що є ключовим пріоритетом роботи фіскальної служби області», — підкреслює Глеб Мілютін.

У січні-вересні 2018 року до місцевих бюджетів також спрямовано 1,6 млрд грн плати за землю, 1,3 млрд грн єдиного податку, 257 млн грн акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та майже 255 млн грн податку на нерухоме майно.

Поделиться статьей в социальных сетях: