>

Проведення закритої сесії районної ради обурило Окнянщину

Як відомо, на таємному засіданні позачергової сесії Окнянської районої ради кілька днів тому місцеві депутати 19 голосами «за» висловили недовіру голові районної державної адміністрації Володимиру Гавришу. Це сколихнуло багатьох, люди обурюються такій несправедливості.

Лист із цього приводу у редакцію «Народної думки» надіслала і депутат Окнянської райради Наталія Срібницька. В ньому говориться про таке :

«Діюче законодавство гарантує відкриті сесії, тому голосування депутатів за закриту сесію це ГАНЬБА.

Особливо, коли навколо тих питань, які були в порядку денному, ходило багато чуток та домислів. Щоб зняти напругу, депутати, навпаки, мали запросити громаду для відкритої розмови. Натомість працівники райради намагалися пояснити мені, що присутність незапрошених громадян, це все одно,  що незапрошені гості на чужому святі. Шановні, ви себе чуєте? Це громада непрошені гості? Ви забули хто вас обирав і для чого?


Сама сесія проходила, як гра в одні ворота. Лунали суцільні звинувачення РДА в усіх смертних гріхах. Дуже легко звинувачувати тих, хто відсутній в залі. Не хочу приймати нічию сторону. На слова не вірю нікому: тільки розрахунки, підкріплені документами.Тому,  якщо є звинувачення, то хочеться почути відповіді. На жаль, ми не мали змоги ні задати питання, ні отримати відповідь.


Здивував виступ депуткого П.І., який підготував його  на трьох листках. Незрозуміло, для кого він так ретельно готувався. Якщо для депутатів, то ми його позицію і так знаємо, чуємо на кожній сесії, то може для людей? Тоді незрозуміле його голосування за закриту сесію. Особливо розчулила, Павле Івановичу, у вашій промові турбота про воїнів АТО, яким на передовій невистачає пального та машин швидкої допомоги. Тоді чому ви своїм голосуванням, виставили тих самих воїнів за двері? Ска же,вони не з нашого району? А вони на передовій не ділять країну на райони і захищають усіх, в тому числі і нас з вами. Тому давайте не будемо писати гучних довгих промов. Це принаймні цинічно !

На моє запитання до одного з депутатів, чому він голосував за закриту сесію, почула відповідь:» Та ми ж домовилися так голосувати». Хто домовлявся? Зі мною ніхто не домовлявся, і навіть знаю чому.
Отже, шановна громадо, що ми маємо в Окнянській райраді на сьогодні: договорняки, тотальну закритість та шельмування незгідних. По суті, весь спектр негативу.
Думаю,  ця сесія стане серйозним уроком для нас, депутатів. Сподіваюсь, більшість із них зробить правильні висновки, а якщо ні,то ,шановна громадо, ви вибрали не тих, — робіть висновки.
А ,якщо коротко про всю цю ситуацію, то хочу сказати: » Шариков таки залишив своє потомство..

Поделиться статьей в социальных сетях: