>

Провідна світова компанія на ринку портової індустрії Hutchison Ports планує почати роботу на Одещині

порти Одеської області - Hutchison Ports - партнерство

В Одеській області планує почати роботу провідна світова компанія на ринку портової індустрії Hutchison Ports. У планах цього міжнародного оператору контейнерних терміналів — оренда території біля причалів та будівництво нових терміналів у Чорноморському порту. Тендер запланували провести у травні 2018 року. Про це йшлося на зустрічі голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова із представниками компанії Hutchison Ports, повідомляє прес-служба ОДА.

«Нас дуже цікавить збільшення обсягу контейнерів у портах Одеської області. Коли досвідчені оператори заходять у порт, це – нові технології та стандарти. Мені також подобається, що ви плануєте створення нових робочих місць для мешканців регіону, і вони отримають достойну заробітну плату. І ми в обласній державній адміністрації готові повністю сприяти тому, аби компанія Hutchison якомога скоріше зайшла в Одеський регіон. Ми готові надавати Hutchison максимальну підтримку по всіх без виключення питаннях, які стосуються як Одеського регіону, так і України, в цілому. Якщо представникам компанії потрібно спілкування із органами центральної виконавчої влади, то я готовий особисто допомагати в цьому. Якщо виникають питання на регіональному рівні, то це, звісно, буде вирішуватися. Ми розраховуємо на таку співпрацю. Це той випадок, коли виграють усі сторони: компанія Hutchison, Одеська область, Міністерство інфраструктури і вся країна», — наголосив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

У свою чергу, представник Hutchison Ports Джеймс Петтіфер зазначив, що компанія планує найближчим часом збільшити свою присутність у Чорному морі і розглядає для реалізації цих цілей партнерство саме з «Морським торговельним портом “Чорноморськ»» та інвестування у його розвиток.

«Ми розраховуємо на збільшення вантажопотоку у порту Чорноморська. Ми повністю відкриті до співпраці з місцевими бізнесами, і розраховуємо на тісну співпрацю з портовими операторами, митницею та іншими службами»,— підкреслив представник компанії Hutchison Ports Джеймс Петтіфер.

Зазначимо, Hutchison Ports – провідна світова компанія на ринку портової індустрії. Станом на 2017 рік, компанія оперує 48 портами в 25 країнах Азії, Середнього Сходу, Африки, Європи, Америки та Австралії. За результатами 2005 року, компанія була світовим лідером серед портових операторів з річним обсягом перевалки 33.2 мільйонів TEU (8.3% доля ринку). У 2016 році було перероблено 81,4 мільйонів TEU. У порівнянні – всі порти в Україні в 2016 році переробили 0.6 мільйонів TEUs. Зазначимо також, що компанія вже кілька років висловлює зацікавленість у розвитку контейнерного бізнесу у порту Чорноморська.

Поделиться статьей в социальных сетях: