>

«П`яний водій — злочинець»

П`яний водій — злочинець

Однією з головних причин скоєння дорожніх пригод, які впливають на тяжкість наслідків, є керування транспортом у нетверезому стані. Кожен повинен розуміти, до чого призводить грубе порушення Правил дорожнього руху, особливо керування транспортним засобом «напідпитку», тому учасникам дорожнього руху необхідно з повагою ставитися до Правил дорожнього руху, як до гаранта загальної безпеки, і тоді дороги не будуть місцем загибелі та отримання тілесних ушкоджень, а автомобіль не стане об’єктом підвищеної небезпеки для оточуючих, а просто засобом пересування.

Слід зауважити, що з вини п’яних водіїв страждають невинні люди: пасажири, велосипедисти, пішоходи, серед яких можуть бути й діти, а винуватці аварій і нещасних випадків залишаються живі-здорові: п’яному і справді море по коліно. Навіть пляшка пива і керування автомобілем — поняття абсолютно несумісні. Адже під загрозу ставиться не лише здоров’я і життя безвідповідального водія, але і безпека оточуючих.

Арцизький ВП ГУНП нагадують водіям, що істотно збільшені розміри штрафів та строки позбавлення права керування транспортними засобами за керування в стані сп’яніння. Штраф 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (10 тисяч 200 гривень) з позбавленням прав на 1 рік. При повторності (протягом року) — штраф 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (20 тисяч 400 гривень) з позбавленням прав на 3 роки. Якщо два рази упродовж року, за відмову від огляду на предмет вживання — штраф 2400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (40 тисяч 800 гривень), позбавлення прав на 10 років.

За 3 місяця поточного року працівники Арцизького ВП ГУНП в Одеській області виявили та задокументували 38 водія — правопорушника, які кермували транспортним засобом у стані алкогольного сп`яніння.

Як повідомив начальник Арцизького ВП ГУНП в Одеській області полковник поліції Галкін Роман Вікторович:  «Хочу всіх запевнити, що поліцейські і надалі будуть документувати та затримувати водіїв-правопорушників, незалежно від статусу особи, кола його рідних та знайомих. Робота по виявленню нетверезих водіїв триває постійно, це є один із пріоритетних напрямків в роботі Арцизького відділу поліції».

Шановні водії, будьте відповідальними та за жодних обставин не сідайте за кермо у нетверезому стані.

Пам’ятайте: кермо та алкоголь — не сумісні!

Поделиться статьей в социальных сетях: