>

Ремонт доріг на Одещині відбувається за планом та в міру надходження коштів від митного експерименту

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов зустрівся з кількома десятками мешканців Тарутинського, Арцизького та Саратського районів. Люди висловили занепокоєння щодо стану автошляхів Т1627Тарутине-Арциз та Т1608 Арциз-Сарата. Очільник регіону запевнив, ремонт доріг відбувається за планом та в міру надходження коштів від митного експерименту, повідомляє ОДА. 
 
«Щойно ми завершимо будівництво автомагістралі Одеса-Рені – розпочнемо будівництво доріг, щодо яких вже проведено тендери. Серед них і автошляхи Тарутине-Арциз та Арциз-Сарата. Вже розроблено проектно-кошторисну документацію. Усі гроші на будівництво, реконструкцію та ремонт доріг надходять від митного експерименту. Першочергово, ці кошти ми спрямовуємо на завершення останніх 94 кілометрів автошляху Одеса-Рені. Надалі починаємо ремонт пріоритетних доріг, зокрема, тих, про які наразі йдеться. Їх ми відремонтуємо обов’язково, як і планували», – підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, будівництво та ремонт доріг — один із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки. 
 
Нагадаємо, за минулий рік в Одеській області було відремонтовано 259 кілометрів доріг. Зокрема, завершено ремонт 139 кілометрів траси Одеса-Рені. Також були побудовані дороги Спаське-Вилкове та Кодима-Балта. З 1 червня відкрито рух транспорту через новозбудований міст біля села Паланка. Наразі триває будівництво автошляху в обхід міста Рені та продовжуються ремонтні роботи автомобільної дороги державного значення Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг. Водночас, ремонт дороги Струмок-Шевченкове-Кілія вже завершено.
Поделиться статьей в социальных сетях: