>

Ремонт дороги біля Паланки до села Монаші завершено

Дорожній ремонт від мосту біля Паланки до села Монаші завершено. Про це стало відомо сьогодні під час візиту голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова на вказану ділянку автодороги М-15 «Одеса-Рені», повідомляє ОДА.

«Ще два місяці тому дорога від мосту біля Паланки до села Монаші була розбита вщент. Я пообіцяв, що ми відремонтуємо її на початку вересня. Свої обіцянки я виконую. Тож, дорожні роботи на цій ділянці, наразі вже завершено. Відтепер тут буде не лише якісне дорожнє покриття, а й все необхідне для безпечного руху. Йдемо за планом, аби цьогоріч відремонтувати той кілометраж дороги Одеса-Рені, який залишився, й мати європейської якості дорогу», — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, протяжність відремонтованої ділянки складає 30 кілометрів. Фінансування робіт здійснювалося за рахунок понадпланових надходжень від митного збору. Їх кошторисна вартість — 515,7 мільйонів гривень. У проекті також передбачено встановлення бар’єрного огородження, штучного освітлення і нових транспортних зупинок.

Раніше Максим Степанов заявляв, що попри зменшене фінансування, цьогоріч в Одеській області дорожні роботи буде завершено на 6 магістральних автошляхах. А також по вулицях та дорогах комунальної власності (які є часткою магістральних доріг) у Подільську, Білгород-Дністровському, Ізмаїлі, Біляївці.

Поделиться статьей в социальных сетях: