>

Реставрацією Воронцовської колонади зацікавилася прокуратура

У четвер, 2 серпня, перший заступник прокурора області Олександр Саулко зустрівся з представниками громадськості та обговорив актуальні питання.
Заступник керівника прокуратури Одещини повідомив активістам та журналістам, присутнім на зустрічі, що за результатами розгляду публікацій у ЗМІ та звернення громадян правоохоронні органи розпочали кримінальне провадження.
У ході слідства буде перевірено інформацію щодо можливих порушень, допущених підприємством, при проведенні будівельних робіт з реставрації Воронцовської колонади — пам’ятки архітектури національного значення.
Проведення досудового розслідування доручено слідчим Головного управління Національної поліції в Одеській області.
Слід зазначити, що за Законом забезпечення захисту об’єктів культурної спадщини є компетенцію Міністерства культури України та його обласних підрозділів.
У свою чергу контроль дотримання містобудівних норм при проведенні будівельних робіт покладений на Державну архітектурно-будівельну інспекцію України та її осередки.
Наразі Департамент ДАБІ в Одеській області перевіряє додержання вимог чинного законодавства при проведенні будівельних робіт на об’єкті «Воронцовська колонада».

Поделиться статьей в социальных сетях: