>

Ресурсна кімната для індивідуального розвитку та психологічного розвантаження почала діяти в Маяках

У Маяківській загальноосвітній школі відкрито окремий простір, де можна займатися лікувальною фізкультурою, набувати соціальний досвід та відпочивати. Його відкрила дружина Президента України Марина Порошенко під час робочої поїдки до Одеської області.

«Ми побачили опорну школу в Одеській області, яка оснащена новітніми технологіями. І найголовніше — ми побачили дітей, які вже мріють про те, аби у майбутньому стати вчителями і повернутися в рідну школу. Я скажу, що ще декілька років тому це була одна з найменш популярних професій, а сьогодні створюються умови — привабливі, достойні та європейські», — підкреслила перша леді Марина Порошенко.

Зазначимо, цією ресурсною кімнатою користуватимуться, зокрема, діти з особливими освітніми потребами. Вона є частиною всеукраїнського проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», до якого Одеська область приєдналася навесні 2018 року.

Загалом в регіоні працює 479 інклюзивних та інтегрованих класів, де навчаються діти з особливими освітніми потребами. Як наголошував голова Одеської ОДА Максим Степанов, це у шість разів більше, ніж два роки тому.

Також під час візиту дружина Президента України відвідала амбулаторію групової практики, де ознайомилася з роботою приймально-діагностичного відділення та розвитком телемедичного простору в Одеській області. Заклад покликаний забезпечити доступну та якісну первинну медичну допомогу мешканцям Маяківської об’єднаної територіальної громади, де проживає майже 10 тисяч осіб.

«Це — новий крок до європейських стандартів, поваги та захисту прав кожної людини. Ми розуміємо, що найголовніша цінність — це життя та здоров’я. І я дуже вдячна всій команді, всім, хто долучився до створення таких сучасних європейських умов», — додала Марина Порошенко.

Перед цим Марина Порошенко привітала переможців проекту «Дитячий квест-путівник одеськими музеями», який реалізується за грантової підтримки Українського культурного фонду в Одеському художньому музеї. Грамотою «Юного музейного знавця» було нагороджено Софію Титаренко, яка за два місяці встигла побувати в 11 музеях Одеси.

Поделиться статьей в социальных сетях: