>

Результати операції «Рубіж-2018» на Одещині

В рамках операції «Рубіж-2018» проводяться заходи з метою попередження, виявлення та припинення порушень законодавства України з питань державної митної справи, виявлення кримінальних правопорушень у податковій та митній сферах, встановлення механізмів і схем порушень фізичними та юридичними особами вимог чинного законодавства при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності.
За матеріалами співробітників оперативного управління Головного управління ДФС в Одеській області з початку року, при проведенні операції «Рубіж – 2018», зареєстровано 14 кримінальних проваджень.
Найбільш резонансні кримінальні провадження:
1) Службові особи умисно, з метою ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, занизили фактичну вартість основних засобів, сформованих у тому числі за рахунок іноземних кредитних коштів, в результаті чого до бюджету не надійшло податку на додану вартість у сумі 5,6 млн. грн.
2) На підставі ухвали суду м. Одеси, співробітниками оперативного управління спільно з співробітниками прикордонної служби проведено обшук складських та офісних приміщень, які належать та використовуються одним з ТОВ.
За результатами проведеного обшуку виявлено та вилучено з незаконного обігу 29,5 тонн спирту етилового ректифікованого, на суму майже 10 млн грн, який за наявною інформацією було ввезено на територію України поза митним контролем, а також вилучено чорнові записи, журнали, документацію та марки акцизного податку у кількості 440 штук.
Вилучений спирт планувалося використовувати з метою необлікованого виготовлення алкогольних напоїв для реалізації через мережу Інтернет.
Загалом, за перше півріччя 2018 року в рамках розслідування кримінальних проваджень співробітниками оперативного управління Головного управління ДФС в Одеській області:
— вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 113,6 млн грн.
— накладено арешт на майно, кошти та товарно-матеріальні цінності на загальну суму 71,5 млн грн.
— забезпечено відшкодування збитків держави по кримінальних провадженнях на суму 21 млн грн.

 
Поделиться статьей в социальных сетях: