>

Роботодавці повинні неухильно дотримуватися законодався під час прийому людей на роботу

Про дотримання законодавства піл ча сприйому на роботу під час зустрічі з представниками бізнесу та інститутами громадянського суспільства повідомив начальник Головного управління ДФС в Одеській області Глеб Мілютін.

У заході взяла участь начальник Одеського управління Офісу великих платників податків ДФС Вікторія Талпа.

«Триває курортний сезон, а відтак підприємці ведуть активну господарську діяльність, додатково залучаючи найманих працівників. Нагадую всім – не слід забувати про неухильне дотримання законодавства при працевлаштуванні найманих працівників, застосуванні реєстраторів розрахункових операцій та реалізації підакцизної продукції – алкоголю та тютюну», — підкреслює Глеб Мілютін.

Керівник також проінформував про можливість використання розроблених Головним управлінням ДФС в Одеській області мобільних додатків «Легальний Акциз», який дозволяє громадянам повідомити про реалізацію алкоголю та тютюну без ліцензій, або ж без марок акцизного податку та «Legal Work».

Мобільний додаток «Legal Work» покликаний виявляти факти порушення роботодавцями законодавства про працю та при виплаті заробітної плати.

«Саме в період курортного сезону фіскальна служба області виявляє найбільшу кількість неоформлених працівників. При цьому, враховуючи сезонний характер роботи, у місцях масового відпочинку громадян, роботодавці можуть використовувати тимчасові договори, контракти та інші форми офіційного оформлення», — акцентував керівник.

Також він підкреслив, що всю інформацію про факти виявлення неоформлених працівників Головне управління ДФС в Одеській області передає до Головного управління Держпраці в Одеській області.

В ході зустрічі очільник Головного управління ДФС в Одеській області запропонував учасникам при виникненні питань звертатися до Центрів обслуговування платників, відвідувати зустрічі та семінари, які проводяться щомісяця.

«Якщо питання є, їх не треба замовчувати, їх потрібно порушувати», — зауважив Глеб Мілютін.

Так, для мешканців віддалених населених пунктів Одещини вже більше року працює Мобільний центр обслуговування платників.

За цей час до Мобільного центру звернулися близько тисячі платників податків, які замовляли адміністративні послуги, подавали звітність та консультувалися з питань податкового законодавства.

Мобільний центр за цей період відвідав 11 об’єднаних територіальних громад та 18 ринків Одеської області.

«Додатково ми поновили практику проведення семінарів для підприємців на ринках Одеси, цього літа вже провели зустрічі з підприємцями Старокінного та Київського ринків», — повідомив керівник.

В рамках зустрічі учасники також отримали консультаційну допомогу з проблемних питань, що виникають під час зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Поделиться статьей в социальных сетях: