>

Роздільнянці скаржаться на вкрай погану роботу місцевої поліції

погана робота місцевої поліції

На погану роботу поліції в Роздільнянському районі не те, що не нарікають, а вже просто не звертають уваги. Кожен намагається вирішувати питання сам. Із, так званих, «старих кадрів» залишилося 2 чи 3 співробітника, а решта — молодь. Що заважає їм працювати — питання риторичне.

До Роздільнянського представництва МДО «Депутатський контроль» звернулася ветеран МВС Ішкіна І.А. зі скаргою на повну бездіяльність місцевого відділу поліції. В період її відсутності із її помешкання скоєна крадіжка майна. Незважаючи, що на місці події залишилося багато слідчої інформації, вона використана не була. Навіть попри те, що із самого початку було відоме прізвище крадія, його не розшукували та не затримали. Потерпіла навіть подала позов до суду на бездіяльність поліції.

Завдячуючи наполяганню МДО «Депутатський контроль», вдалося добитися того, через два місяці після вчинення злочину (!) оголошено розшук злочинця та проведено декілька обшуків. Варто зазначити, що підозрюваний щойно повернувся із місць позбавлення волі, де відбував покарання за навмисне вбивство.

Та тільки провели обшуки, тієї ж ночі злочинці, аби помститися, вдерлися до помешкання самотньої-жінки ветерана, напали на неї та завдали важких тілесних ушкоджень. Наразі потерпіла перебуває в реанімаційному відділенні одного із лікувальних закладів м. Одеси. В поліції заявлять, що розшукують злочинців, та попри те на вулицях не видно ані мобільних пошукових груп, ані патрульних, ані навіть розклеєних банальних орієнтувань.

Готові ж допомогти і колишні працівники, колеги потерпілої, та навіть тут дії координувати нікому. Вдумайтесь — за останніх 10 років змінилося 9 очільників райвідділу, більшість із них, як виконувачі обов’язків, раптово звідкись виникали на декілька місяців і так само раптово зникали.

І, на жаль, такі випадки непоодинокі.

Поделиться статьей в социальных сетях: