>

Розпочався ремонт траси Кучургани-Овідіополь

ремонт траси Кучургани-Овідіополь

На автомобільній дорозі державного значення Т-16-25 КПП «Кучургани» – Біляївка – Маяки – Овідіополь розпочато ремонтні роботи. Про це у прямому ефірі на телеканалі «Репортер» повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, повідомляє прес-служба ОДА.

«Як тільки дозволили погодні умови, ми розпочали будувати дороги на Кучурган, Стурмок-Кілія, Одеса-Вознесенськ. На тендерних процедурах зараз знаходяться 94 км дороги Одеса-Рені – це те, що ми зобов’язані закінчити цього року. Я особисто стежу за якістю вже проведених робіт», – зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Як повідомлялось раніше, на півночі Одеської області вперше за десятиріччя планують розпочати ремонт дороги Р-33 (Вінниця — Турбів — Гайсин — Балта — Велика Михайлівка). Наразі на ремонт автомобільної дороги державного значення розробляють проектно-кошторисну документацію. Орієнтовно, всього в регіоні за 2018 рік планують відремонтувати 310 кілометрів автошляхів.

Нагадаємо, будівництво та ремонт доріг – один із пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки.

Поделиться статьей в социальных сетях: