>

Розшукуються крадії дротів електропостачання в Арцизькому районі

крадіжки - дроти електропостачання - Арцизький район

Арцизький район Одеської області, як і сусідні райони, 18 січня через негоду залишився без світла, тепла і води: в регіоні повалено понад 160 електроопір, обірвані 218 лінії електропередач.

Доки працівники Арцизького РЕМ ліквідують наслідки стихії, мешканці Арцизького району тим часом не «дрімають», а здійснюють крадіжки пошкоджених дротів електропостачання. На території району зареєстровані непоодинокі факти крадіжок електродротів, що призводить до затримок подачі для населення електропостачання.

Також працівниками поліції проводяться перевірки транспортних засобів, які перевозять металобрухт, а також пункти прийому металобрухту на предмет виявлення скупки крадених електродротів. У разі виявлення осіб, які перевозять або скупають крадені електрод роти, їх буде притягнуто до кримінальної відповідальності.

Поліцейські попереджають мешканців району, крадіжки кольорового металу можуть призвести до трагічних наслідків. Треба пам’ятати, що смертельно небезпечно є не тільки торкання, але й наближення до обірваних дротів та струмопровідних частин ближче ніж 8 метрів. Крім цього за вказане кримінальне правопорушення передбачена кримінальна відповідальність за ст. 185 КК України (крадіжка), а також.

Про всі відомі Вам випадки пошкодження ліній електропередач або про злочинців, які скоїли розкрадання об’єктів електропостачання, просимо повідомляти до Арцизького ВП ГУНП в Одеській області за номерами телефонів: 102, 3-11-72.

Поделиться статьей в социальных сетях: