>

Розслідування пожежі у таборі «Вікторія» закінчиться протягом місяця

справа пожежі в таборі «Вікторія»

Протягом місяця справи з обвинувальними актами по деяких з підозрюваних у справі пожежі в таборі «Вікторія» будуть передані до суду: таку інформацію повідомили представники прокуратури на щотижневій нараді. Про це голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов заявив під час брифінгу для ЗМІ.

«Я вважаю, що цей момент принциповий — довести до кінця розслідування. Питання підіймається мною на нарадах із представниками прокуратури кожного тижня. Що у нас є на сьогодні зі слів прокуратури? Пред’явлені підозри чотирьом особам, починаючи від екс-віце-мера пані Цвірінько, завершуючи представниками ДСНС. Є підозра директору табора пану Саркісяну. По деяких людях протягом місяця справи будуть передані до суду вже з обвинувальним актом. Два дні тому на нараді представники прокуратури також доповідали, що закінчують ще 5 експертиз, які вони чекають з дня на день. Ці експертизи стосуються будівництва цього об’єкту. Чи був він збудований згідно всіх правил, чи відповідав той матеріал правилам протипожежної безпеки. Після експертиз слідство буде робити висновки», — зазначив Максим Степанов.

Створена Максимом Степановим комісія під головуванням заступника Олександра Терещука продовжує роботу і провела вже три засідання.

«Комісія не дублює органи слідства — вона забезпечує громадський контроль над тим слідством, яке проходить. Аби всі без виключення знали, чи враховані всі наявні докази, в тому числі, які є у громадських активістів… Мене так само, як і всіх, не влаштовують терміни розслідування, які є. Відразу після трагедії, під час наради, на якій були батьки дітей, які перебували у таборі, прокуратура ставила термін у два місяці, що вони завершать слідство. Але я хочу зауважити, що я як тримав це питання на контролі, так і буду тримати», — підкреслив Максим Степанов.

Нагадаємо, в ніч з 15 на 16 вересня сталося загоряння на території дитячого табору «Вікторія» в Одесі. Рятувальники оперативно прибули на місце події, але роботу з ліквідації полум’я ускладнювала відсутність води у пожежній водоймі. У результаті трагедії загинули троє дітей, ще двоє отримали травми, повідомляє прес-служба ОДА.

Поделиться статьей в социальных сетях: