>

Рятували земляків всі разом: люди здавали кров пораненим

В умовах неоголошеної війни, яка ведеться на сході нашої країни, громадянський обов’язок кожного свідомого громадянина — допомогти та підтримати бійців Збройних сил України, всіх військових формувань, що захищають нашу Батьківщину та нашу свободу.
У зв’язку з тими обставинами, які відбуваються на Сході, в Україні зросла потреба в крові. І без громадськості, без населення лікарі не можуть провести заходи щодо повного і своєчасного забезпечення кров’ю людей, які знаходяться в надзвичайних ситуаціях, повідомляє відділ комунікацій Ананьївської РДА. 

а2

 


Жителі Ананьївського району, дізнавшись про те, що до Одеського військового шпиталю було доставлено важкопоранених бійців із зони проведення АТО, відразу виразили готовність допомогти врятувати життя хлопців.

20 липня 2016 року здали кров. Як зазначає волонтер, депутат районної ради Олександра Шевченко: «Наші хлопці відразу відгукнулися на прохання допомогти станції переливання з запасами крові. Їхати були готові прямо ввечері. Але, процедура вимагала узгодження із шпиталем і безпосередньо станцією переливання крові. За допомогою начальника місцевої поліції Юрія Тищенко був організований транспорт і його заправка. Рано вранці група з 21 чоловіка з Ананьєва виїхала до Одеси. Зустріли нас з радістю і здивуванням — так багато і так здалеку».


Серед тих , хто відгукнувся на прохання про допомогу, були ветерани АТО і хлопці 18 і 19 років Дмитро Брухно і Сергій Струкуленко, які ще не служили.

«Ми віддали те, що змогли. Дай Бог, це врятує життя цим хлопцям, адже вони чиїсь сини, кохані, чоловіки, батьки», — сказав учасник акції Олександр Панаїд.


За словами медиків військового шпиталю, допомога ананьївці надійшла дуже вчасно. Це була перша партія крові, яку здали так організовано. Ініціативу вирішили підтримати і в інших північних районах Одеської області.

Поделиться статьей в социальных сетях: