>

Сарата до зими готова

Про підготовку народного господарства Саратського району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років на черговій сессії райради поінформували присутніх спеціалісти, що відповідають за це питання.

Загальний висновок: в цілому заклади освіти, культури, охорони здоров’я, районні електромережі до зими готові. Певні труднощі, пов’язані з відсутністю фінансування на придбання піску та паливно-мастильних матеріалів відчуває дорожнє господарство району, однак, начальник Саратської ДЕД сподівається, що до початку зимового періоду вони будуть вирішені.

Зокрема, в ході сесії було затверджено звіт райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за І півріччя 2016 року. За інформацією начальника фінансового управління Лускало О.М., основні показники районного бюджету за І півріччя по доходній частині виконані і перевиконані. План перевиконано переважно за рахунок збільшення надходжень від ПДФО на 2 млн.449 тис.грн.

Всі видатки по захищеним статтям виконані своєчасно і в повному обсязі.

На основі внесених змін до Комплексної програми «Освіта Саратщини» на 2015 – 2018 роки», програми «Культура Саратщини — 2016-2017 роки», районної програми щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2016 рік» та районної комплексної програми «Здоров’я» на 2016-2017 роки», районна рада внесла зміни до районного бюджету Саратського району на 2016 рік, повідомляє Саратська РДА.

s1

Зміни пов’язані з коригуванням видатків районного бюджету у зв’язку зі збільшенням обсягу видатків за рахунок збільшення доходної частини та з урахуванням обсягів міжбюджетних трансфертів на загальну суму 2905,09796 тис. грн. Зазначенні видатки спрямованні, зокрема, на забезпечення виплати заробітної плати працівникам комунальних закладів, фінансування харчування розширеного пільгового контингенту дітей загальноосвітніх закладів, капітальні та поточні ремонти шкіл, закладів первинної медичної допомоги, Саратської ЦРЛ, приміщень госпархіву під розміщення адмінцентру, приміщень районної бібліотеки, музичної школи, придбання обладнання, предметів та інвентарю для комунальних закладів та на інші потреби.

Поделиться статьей в социальных сетях: