>

Саратський територіальний центр повністю відремонтували та прикрасили

Нове приміщення Саратського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної державної адміністрації, яке розташоване за адресою: селище Сарата, вул. Соборна,18 готується до прийому відвідувачів після закінчення ремонту.
Всього під час проведення ремонту приміщення терцентру було освоєно понад 245 тис.грн. з районного бюджету.

Впродовж місяця було проведено капітальний ремонт приміщення, в якому раніше розташовувався районний відділ культури. Був повністю оновлений дах (замінили старий шифер на новий), франтони закрили металевим профнастилом.

sarata2

Довкола оновленого фасаду будівлі зроблені гідроізоляція та відмостка. Над металевими, утепленими вхідними дверима спорудили піддашки з кольорового профнастилу. Для зручності відвідувачів, будівельники зробили два нові пороги і пандус. Встановлено декілька енергозберігаючих вікон. Повністю замінено сантехніку.

У приміщенні вирівняно і зашпакльовано стелі, стіни покриті структурною штукатуркою і ламінованими панелями. Стара, повністю прогнила підлога, замінена плиткою.

sarata-3

Всі внутрішні двері також тепер нові.
Тепер працівники територіального центру зможуть на якісно новому рівні надавати соціальні послуги своїм клієнтам.


Крім того, у даному приміщенні ще розміститься відділення соціально-побутової адаптації територіального центру, а також районна організація ветеранів України.

Поделиться статьей в социальных сетях: