>

Савранському професійно-технічному аграрному училищу вже нічого не загрожує

Савранське професійно-технічне аграрне училище

Голова Одеської ОДА Максим Степанов висловив обурення щодо рішення минулого керівництва ОДА про закриття Савранського професійно-технічного аграрного училища. Про це очільник області розповів 1 серпня під час робочої поїздки до вищезазначеного закладу, повідомляє прес-служба ОДА.

«Я не розумію, навіщо минуле керівництво ОДА збиралося закрити Савраньске ПТУ? Вони дійсно вважали, що регіону воно не потрібно? Для такого рішення не має жодних причин. Тут навчаються 335 осіб, які у повному обсязі отримають відповідну освіту. Більш того, тут готують людей за тими спеціальностями, які є дуже дефіцитними у нашій країні на сьогоднішній день», — наголосив голова ООДА.

Максим Степанов також подякував усім працівникам Савранського ПТУ, які майже самотужки за декілька років здійснили капітальний ремонт багатьох приміщень та забезпечили благоустрій навколишньої території.

«Спільними силами ми плануємо розширити та вдосконалити спеціальності, за якими готує своїх учнів Савранське професійно-технічне аграрне училище. Я знаю, що керівництво закладу, так само як і ми, бажає перепрофілювати деякі спеціальності та навіть додати нові. У цьому питанні ми будемо координувати наші дії разом з роботодавцями, аби забезпечити підприємництво Одещини професійними кадрами», — заявив голова ОДА.

Поделиться статьей в социальных сетях: