>

СБУ просить звертатися у випадку, якщо є інформація про можливі терористичні акції

Управління СБУ в Одеській області звернулося до мешканців Одеси та області:

 

«Мешканці та гості Одеси та Одеської області!

Із введенням на території області воєнного стану Служба безпеки України спільно з іншими правоохоронними органами проводить комплекс невідкладних контррозвідувальних заходів.

Із метою попередження можливих провокацій з боку спецслужб та збройних формувань країни-агресора, а також недопущення дестабілізації суспільної обстановки, в регіоні посилене патрулювання вулиць, шляхів транспортного сполучення, місць масового перебування громадян, інших стратегічно важливих об`єктів. Тому у деяких районах області можливе тимчасове обмеження руху транспортних засобів та перевірка документів, що засвідчують особу.

Крім того, просимо громадян інформувати правоохоронців у випадку:
— появи в регіоні осіб, які проявляють підвищений інтерес до військових об`єктів, місць масового перебування людей, підприємств, об`єктів транспортної інфраструктури, будівель органів державної влади та місцевого самоврядування;
— появи підозрілих транспортних засобів та польотів безпілотних літальних апаратів;
— отримання інформації про здійснення терористичної, диверсійної та розвідувально-підривної діяльності.

У випадку надходження такої інформації просимо громадян звертатися безпосередньо до УСБУ в Одеській області (м.Одеса, вул. Єврейська, 43), скористатися номером «гарячої лінії» (048) 725 33 23, або електронною поштовою скринькою usbu_ode@ssu.gov.ua.

Закликаємо мешканців та гостей регіону бути уважними та відповідальними, із розумінням поставитися до можливих незручностей, дотримуватися правил особистої безпеки та зберігати спокій.

Усі заходи проводяться у межах чинного законодавства».

Поделиться статьей в социальных сетях: