>

Сесія Великомихайлівської районної ради розглянула низку життєвих питань

Сесія Великомихайлівської районної ради

Двадцять друга сесія районної ради сьомого скликання відбулася 5 березня у сесійній залі адміністративної будівлі. У її роботі, окрім депутатів районної ради, взяли участь голова Великомихайлівської районної державної адміністрації В.В.Слідзюк, начальники відділів РДА, голови сільських рад, начальник сектору ювенальної превенції Великомихайлівського відділення поліції П.М.Коротнян, заступник керівника Роздільнянської місцевої прокуратури в Одеській області Цівільов В’ячеслав Валерійович, повідомляє Великомихайлівська районна рада.

Порядок денний:

Про звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету Великомихайлівського району Одеської області за 2017 рік.

Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року 239-VIІ «Про районний бюджет Великомихайлівського району Одеської області на 2018 рік».

Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Великомихайлівського району на 2018 рік.

Про затвердження районної комплексної Програми соціальної підтримки населення на 2018-2020 роки «Соціальний захист населення у Великомихайлівському районі».

Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 10 березня 2017 року 148-VIІ «Про затвердження Програми сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг при Великомихайлівській районній державній адміністрації на 2017-2018 роки».

Про звіт директора комунального підприємства «Великомихайлівське бюро технічної інвентаризації» за 2017 рік.

Про звіт головного лікаря комунальної установи «Центральна районна лікарня»за 2017 рік.

Про звіт виконуючої обов»язки редактора комунальної установи «Редакція газети «Єдність» за 2017 рік.

Про звіт директора комунальної установи «Трудовий архів Великомихайлівського району»за 2017 рік.

Про звіт головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я «Великомихайлівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»за 2017 рік.

Про звіт директора комунальноїустанови «Великомихайлівська централізована бібліотечна система»за 2017 рік.

Про продовження строку дії контракту з головним лікарем комунального закладу «Великомихайлівська центральна районна лікарня».

Про продовження строку дії контракту з директором комунального підприємства «Великомихайлівське бюро технічної інвентаризації»

Про затвердження Положення про порядок призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, що належать до спільної власності територіальних громад, сіл Великомихайлівського району.

Про надання дозволу на оренду приміщення в адміністративній будівлі районної ради для розміщення Великомихайлівського районного військового комісаріату.

Про надання дозволу на оренду приміщення в адміністративній будівлі районної ради для розміщення приймальні депутата Одеської обласної ради Деревянка М.М.

Про надання дозволу напередачу в оренду частини приміщення, що знаходиться на першому поверсі лікувального корпусу КЗОЗ «Великомихайлівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Про надання дозволу на передачу в оренду частини приміщення КЗОЗ «Великомихайлівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» КП «Автобаза санітарного транспорту» Одеської обласної ради.

Про прийняття на баланс Великомихайлівської районної ради приміщення КУ «Редакція газети «Єдність».

Про надання дозволу Великомихайлівській районній раді на списання основних засобів та інших необоротних активів.

Про підсумки звітів депутатів Великомихайлівської районної ради VІІ скликання за 2017рік.

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Великомихайлівського району Одеської області (за межами населеного пункту) кадастровий номер земельної ділянки 5121681300:01:002:0364.

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Великомихайлівського району Одеської області (за межами населеного пункту) кадастровий номер земельної ділянки 5121683200:01:002:0776.

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Великомихайлівського району Одеської області (за межами населеного пункту) кадастровий номер земельної ділянки 5121683700:01:001:0758.

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Великомихайлівського району Одеської області (за межами населеного пункту) кадастровий номер земельної ділянки 5121685800:01:001:0647.

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Великомихайлівського району Одеської області (за межами населеного пункту) кадастровий номер земельної ділянки 5121685800:01:001:0648.

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Великомихайлівського району Одеської області (за межами населеного пункту) кадастровий номер земельної ділянки 5121683700:01:001:0759.

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великомихайлівського району Одеської області (за межами населеного пункту) кадастровий номер земельної ділянки 5121683300:01:002:0136.

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великомихайлівського району Одеської області (за межами населеного пункту) кадастровий номер земельної ділянки 5121680800:01:001:0378.

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великомихайлівського району Одеської області (за межами населеного пункту) кадастровий номер земельної ділянки 5121681300:01:002:0365.

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великоплосківської сільської ради Великомихайлівського району Одеської області (за межами населеного пункту) кадастровий номер земельної ділянки 5121680800:01:001:0377.

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Новоолександрівської сільської ради Великомихайлівського району Одеської області (за межами населеного пункту) кадастровий номер земельної ділянки 5121682800:01:002:0247.

Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих в міжсесійний період.

По кожному з розглянутих питань було прийнято відповідні рішення.

Поделиться статьей в социальных сетях: