>

Сезон хабарів продовжується: цього разу попався керівник державної виконавчої служби в Одеській області разом із головним фахівцем

корупційна схема - Державна виконавча служба

Прокуратура Одеської області розслідує кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням).

«У ході розслідування 28 вересня слідчі прокуратури Одещини спільно зі співробітниками Управління Служби безпеки в Одеській області викрили корупційну схему, що діяла у Державній виконавчій службі регіону», — повідомив під час брифінгу 29 вересня прокурор Одеської області Олег Жученко.

Так, під час одержання хабара правоохоронці викрили керівника Державної виконавчої служби територіального управління юстиції в Одеській області та його спільника – головного фахівця держслужби.

За даними слідства посадові особи державної виконавчої служби вимагали та одержали 6,5 тисяч доларів США неправомірної вигоди від представника підприємства за зняття арештів з різного роду майна.

На теперішній час вказані особи затримані. Вирішується питання про повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу.

Також слідство перевіряє інформацію щодо системного одержання вказаними особами хабарів та причетності до корупційної схеми інших фігурантів з числа співробітників структурних підрозділів виконавчої служби, повідомляє прокуратура Одеської області.

Поделиться статьей в социальных сетях: