>

Сезонний ярмарок сільгосппродукції пройшов у Сараті

ярмарок сільгосппродукції у Сараті

Традиційні ярмарки сільськогосподарської продукції, які проводяться в районному центрі до святкових дат, набувають все більшої популярності. Цей факт засвідчило і проведення чергового – осіннього ярмарку, що відбувся напередодні свята Покрови, Храмового дня селища та Дня захисника України в центрі Сарати.

ярмарок сільгосппродукції у Сараті - 1
13 жовтня до селища з’їхалися сільгоспвиробники та торгівельні організації Саратського району, які представили споживачам широкий асортимент продукції: овочі та фрукти, м’ясо та м’ясні вироби, крупи, молочну продукцію, яйця курячі, рибу свіжу, хлібобулочні та кондитерські вироби, тощо, повідомляє відділ зв’язків із громадськістю Саратської РДА.

ярмарок сільгосппродукції у Сараті - 2

В ході ярмарку гарний настрій продавцям та покупцям створювали артисти художньої самодіяльності району.

Керівництво району висловлює щиру подяку керівникам базових господарств та підприємцям, які взяли активну участь і підтримали мешканців та гостей Сарати, реалізуючи людям свою продукцію за зниженими цінами, зокрема: ТОВ «Агросвіт ТД», СГВК «Победа», СВК «Єдність народів», СВК «Рассвет», СВК «Родина», СВК «Дружба», ТОВ «Саратазаготпром», ПП «Пономарьов» та усім іншим учасникам заходу.

Поделиться статьей в социальных сетях: