>

Ще 20 тисяч доз вакцини проти кору отримала Одещина

вакцина проти кору

Одеська область отримає препарат для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи — комбіновану вакцину «Пріорикс» у кількості 20 тисяч доз. Вчора відповідний наказ підписали в Міністерстві охорони здоров’я України. Про це голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Серед усіх регіонів України ми отримали найбільшу кількість вакцини проти кору. Тож відтепер, маємо можливість підтримувати колективний імунітет на рівні 95%. Партія має надійти найближчим часом, після чого буде оперативно розподілена по районах. Маю надію, що в Міністерстві почують і наші прохання щодо сироваток проти дифтерії, правця та укусів отруйних комах, зокрема, каракуртів. Щойно потеплішає — питання загостриться», — зауважив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Нагадаємо, голова Одеської обласної адміністрації Максим Степанов неодноразово звертався до Міністерства охорони здоров’я з проханням забезпечити регіон необхідною кількістю доз вакцини. На кінець січня ця потреба складала 12 000 доз. Завдяки активній позиції очільника регіону та роботі з управліннями охорони здоров’я в інших областях вдалося отримати з початку лютого 6 тисяч доз: 3 000 – із Дніпропетровської області, 1000 – із Сумщини та 2000 доз надійшли з Запорізької області.

Поделиться статьей в социальных сетях: