>

Ще два майданчики на Одещині готові контролювати вагу автотранспорта

В Одеській області побудовано ще два майданчики для проведення габаритно-вагового контролю великовантажних транспортних засобів.
На автомобільних дорогах загального користування державного значення Т-16-28 /М-15/ — Спаське — Вилкове, км 2+355  та Т-16-11 КПП “Олексіївка” — Кодима — Балта, км 35+300 побудовано майданчики для проведення габаритно-вагового контролю з метою запобігання руйнацій автомобільних доріг загального користування та підтримання їх в належному експлуатаційному стані. Адже одна з головних причин руйнування доріг – це порушення перевізниками нормативних навантажень встановлених для великогабаритного транспорту.

На сьогодні нормативними документами передбачено здійснення перевезення вантажів із загальною масою (разом з масою транспортного засобу) – не більше 40 т, під час спекотного періоду при температурі повітря більше +28 ºС вводяться обмеження руху для транспортних засобів загальною масою понад 24 т і навантаженням на вісь більше 7 т.
Нагадаємо, що наразі в Одеській області вже введено в експлуатацію 17 майданчиків для здійснення габаритно-вагового контролю, повідомляє Служба автомобільних доріг в Одеській області.

Поделиться статьей в социальных сетях: