>

Що робити із бездомними тваринами, аби самим залишатися людьми?

 «Із цікавістю та смутком прочитали публікацію із Чорномопська про безпритульних собак. Щиро вдячні авторам, котрі переймаються зазначеною проблемою. Боляче дивитись, читати, чути про те, як ук різних регіонах, мегаполісах, містах і містечках нашої  улюбленої і християнської України чиновники «рєшают эту проблєму», — пише представник МДО «Депутатський контроль» у Роздільній.

Уже і за чужий кошт не можемо дати ради ані собі, ані тваринам, на чиїй  Землі мешкаємо  та харчуємося і ми.

Колись злаковий колос простягався від маківки і до шийки кореня рослини, та коли люди розгнівили Бога і Він їх вирішив покарати, то саме у спосіб залишення їх без їжі. Завдячуючи лише Матері Божій, Пресвятій Богородиці Діві Марії, яка під час пожежі вхопила своєю долонею верхівку злаку і змилостивила Бога Отця залишити врятовану нею частину колоса для кота і пса. Ми зараз їмо їх хліб і безсоромно, безбожно, не те що  залишаємо перших друзів перших людей  на Планеті напризволяще,  а ще й штучно створюємо для них незносні умови виживання.

Соромно, ганебно і сумно.
Така бездушність повсюди. На жаль, не можу обійти і своє рідне місто Роздільну. Тільки останніми літніми місяцями до нашого офісу звернулося із приводу бездушного ставлення до бездомних тварин понад 10 осіб. На наше звернення до керівництва міськради отримано лише відписку — виділення коштів місцевого бюджету для будівництва спеціалізованого притулку не передбачено, Добре, що тільки стерилізують, вакцинують (?) і хоч не розстрілюють на вулицях серед білого дня біля ринків, стадіонів, шкіл та дитсадочків. Добре. Однак замало, за їх хліб …
Як видно, ця проблема давно стала загальнодержавною і, можливо, настав час в порядку загальнонаціональної ініціативи порушити питання про прийняття окремого Закону України  «Про бездомних тварин в Україні»».
документ
Поделиться статьей в социальных сетях: