>

Що так вразило Олега Винника у сільській їдальні

Олег Винник - Новопетрівка

Зараз у всіх аграріїв країни гаряча пора. Хоча, насправді, коли вона в них не гаряча?.. Починаючи з лютневих вікон — теплих днів, та закінчуючи посівом озимих культур — вони в полі.

Коли до справи береться господар

Новопетрівка - Великомихайлівський район - Вадим НедоступТак, саме зараз гаряче і в ТОВ «ТАК Агро», розташованому у с. Новопетрівка Великомихайлівського району. З самісінького ранку до пізнього вечора керівника відділку Вадима Володимировича Недоступа можна знайти, швидше за все, саме на полях. В лютневі, сприятливі для роботи дні, механізатори цього товариства вже розпочали вносити добрива на озимі посіви. А тепер напружлива та копітка робота в повному розпалі, від якої залежить очікування бажаного результату — хорошого врожаю. Вносяться добрива під озимі пшеницю та ячмінь, проводиться закриття вологи під соняшник та сорго, через день-два буде проведена культивація під соняшник. І так щодня.

За 6 років роботи керівником відділку ТОВ «ТАК Агро» багато чого зроблено в господарстві. Проведено благоустрій території польового стану, відремонтовані виробничі приміщення, дахи, створені умови для дотримання особистої гігієни механізаторів та інших працівників. Не залишився без уваги і гарман, який теж відремонтовано. До речі, всі ремонтні, будівельні роботи у господарстві виконують сільгосппрацівники в вільний від основної роботи час. Ніякі чужі будівельні бригади не наймаються, надаючи при цьому можливість своїм людям заробити додаткові кошти для сім’ї.

Обіди, варті зірки

Новопетрівка - Великомихайлівський район - їдальня - 01А ще товариство «ТАК Агро» може пишатись своєю їдальнею, з якої смачно пахне, та навколо якої посаджено молодий сад. Він згодом дасть різноманітні смачні плоди. Жінці не треба перейматись, що приготувати та дати чоловіку на роботу, аби не був голодний. На роботі безкоштовно і обідом нагодують, і вечерю дадуть. На взаємовигідних умова м’ясо для їдальні господарство закуповує лише у своїх робітників, даючи змогу заробити місцевому трударю, а не чужій особі. На кухні після шикарного ремонту та з новим сучасним обладнанням господарюють дві молоді кухарочки — Алла Григоренко та Ольга Соколик. Вони не лише готують смачні обіди та вечерю, а й до чаю щось приготують, ще й щоденно свіжий хліб спечуть. Минулого року ці молоді господині своїми стравами частували зіркового гостя — співака Олега Винника, який був приємно вражений їдальнею. Йому було не просто усвідомити, що вона створена для обслуговування сільгосппрацівників. Ольга та Алла безмежно вдячні своєму керівнику — Вадиму Недоступу за чудово створені умови для роботи, що значно її полегшує.

Вадим Недоступ — молодий, енергійний, справедливий та турботливий керівник, який не лише обіцяє, але й робить все не лише для своїх підлеглих, а й для села. Сільський стадіон, дитячий майданчик — це заслуга агротовариства. Через кожних два тижні бульдозер товариства працює на сільському смітнику, підгрібаючи сміття. Знаходяться кошти і для костюмів їхнього ж ансамблю.

Незважаючи на те, що значно менше стало вільного часу для спілкування з дітьми, відколи Вадим Володимирович очолив агропідприємство в с. Новопетрівка, він знаходить можливість з двома своїми доньками та дружиною, хоч не надовго, але побувати влітку на морі, взимку поїхати в Карпати, приділивши своїм рідним максимум своєї уваги, тепла та турботи.

Людмила КРУГЛОВА

Поделиться статьей в социальных сетях: