>

Ширяївський лісгосп висадив 2 тисячі дерев у рамках місячника «Майбутнє лісу в твоїх руках»

«Майбутнє лісу в твоїх руках» - Ширяївське лісове господарство

Ширяївське лісове господарство висадило 2 тисячі дерев за участю школярів у рамках місячника «Майбутнє лісу в твоїх руках».

«Майбутнє лісу в твоїх руках» - Ширяївське лісове господарство - 1

Метою екологічної акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, зацікавленості в збереженні лісів, дотримання правил поведінки в лісі, а також роз’яснення громадськості важливості створення і збереження лісових насаджень.

Як розповів директор Ширяївського лісового господарства Василь Якименко, висадка дерев пройшла в частині лісового господарства, наданої для відпочинку:

«Сьогодні ми в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» на базі Троїцького лісництва державного підприємства «Ширяївське лісове господарство» проводимо висадку лісу. Створюємо невеликий біоценоз рослин в зоні рекреаційної діяльності лісництва», — повідомив В.Якіменко.

Головний захід акції — посадка дерев. Працівники лісгоспу за участю вихованців шкільного лісництва «Пролісок» висадили 2 тисячі одиниць сіянців черемхи звичайної, клена сріблястого і ясена зеленого. Під час акції посадка листяних і хвойних лісових культур пройшла на площі 6 га.

«Майбутнє лісу в твоїх руках» - Ширяївське лісове господарство - 2

В акції також взяв участь начальник Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Домікан:

«Сьогодні ми в Ширяєвському лісовому господарстві Одеського обласного управління лісового господарства проводимо акцію» майбутнє лісу в твоїх руках «. Щороку з 21 березня триває ця акція, і триває до 21 квітня. Ми залучаємо до цієї акції школярів, студентів, місцеву владу. Потрібно озеленювати нашу планету і нашу зелену і красиву Україну», — зазначив В.Домікан.

Довідка: починаючи з 2006 року, щороку, 21 березня в державному підприємстві «Ширяївське лісове господарство» Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства починається проведення акції Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу в твоїх руках». Завершення заходів місячника в 2018 році приурочено до Дня довкілля, який в Україні відзначається в третю суботу квітня (випав на 21 квітня), і спрямований на збереження і поліпшення природи країни.

Поделиться статьей в социальных сетях: