>

Ширяївський народний історико-краєзнавчий музей відновив свою роботу після реконструкції

Ширяївський народний історико-краєзнавчий музей

У музеї був проведений ремонт приміщення, відреставровані стенди, додані нові подіуми. Крім того, експозиція поповнилася новими експонатами, які подарували місцеві жителі. У залі музею змінився інтер’єр, він став більш сучасним.

Ширяївський народний історико-краєзнавчий музей - 1

На відкритті музею були присутні керівники району, селищний голова, а також працівники держустанов і організацій селища. Завідуюча музею Олена Гліжинська провела для гостей екскурсію, розповіла про історію заснування музею, а також подякувала всім, хто допомагав з ремонтом.

«Тут можна побачити багато цікавого і пізнавального, це відмінний спосіб провести час. Недарма ж кажуть: «Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього», — зазначила вона.

Ширяївський народний районний історико-краєзнавчий музей був заснований 23 грудня 1967 року. У 1982 році йому за просвітницьку роботу було присвоєно звання «народний». Експозиційний зал музею створений відповідно з історією, традиціями і культурою району і складається з дев’яти тематичних розділів, розташованих в хронологічному порядку.

Поделиться статьей в социальных сетях: