>

Ширяївський район отримав нового воєнкома

військовий комісар - підполковник Валерій Горбачов - Ширяївський район

Тепер посаду військового комісара займає підполковник Валерій Горбачов 1963 року народження. Раніше він обіймав аналогічну посаду в Захарівському районі.

Попередній керівник Ширяївського військового комісаріату підполковник Батир Маліков призначений військовим комісаром в Арцизькому районі.

В.Горбачов народився в селі Шушінського Красноярського краю. У 1986 році закінчив Харківське танкове командне училище. Служив на різних командних посадах, починаючи з командира взводу закінчуючи командиром роти охорони. З 1992 року потрапив в систему військкоматів і пройшов всі ступені, починаючи з помічника військового комісара Миколаївського районного військового комісаріату. У 1995 році був переведений на посаду заступника Захарівського районного комісаріату, з 1997 по 2003 рік військовий комісар Захарівського комісаріату, а далі була перерва (пенсіонер міністерства оборони). У 2015 році В.Горбачов був мобілізований в Ширяївський військкомат на посаду начальника відділу забезпечення Ширяївського військового комісаріату. З жовтня 2015 по лютий 2018 року він був військкомом в Захарівському комісаріаті.

Поделиться статьей в социальных сетях: