>

«Школа майбутнього пенсіонера» дасть кілька рецептів на майбутнє

Однією   з  найболючіших   тем  в українському суспільстві  — є  тема  виходу на пенсію  пересічного   громадянина.  Реформаторські зміни в пенсійному законодавстві, законодавчі новації  не  завжди зрозумілі  для  наших громадян. Нерідко людина передпенсійного  віку  не  знає  правил  та  норм,  за якими нараховується пенсія, коли  та  з якими документами  необхідно звертатись  до  органів Пенсійного фонду.

Тому  з метою  підвищення   рівня обізнаності  громадян у питаннях  чинного пенсійного законодавства   та  для  надання    допомоги   майбутнім пенсіонерам  в управлінні  Пенсійного фонду України у Великомихайлівському районі Одеської області з вересня 2016 року   буде працювати імпровізована   «Школа  майбутнього пенсіонера» .

За допомогою цієї школи можна: забезпечити  відкритість у роботі органів Пенсійного фонду,  поліпшити  якість  обслуговування громадян, забезпечити вільний доступ до об’єктивної   і своєчасної  інформації  громадянам, допомогти адаптуватись  у швидкому та мінливому сучасному світі.

Школа  майбутнього пенсіонера”  буде працювати  в управлінні Пенсійного фонду України у Великомихайлівському районі Одеської області за адресою:  смт  Велика Михайлівка,   вул.  Ватутіна, 43.

Заняття   у  школі  проводитимуться  кожної 3-ї середи місяця   з  10  до 11  години.

Теми  уроків у  2016  році:

Урок № 1: ( 21.09.2016)  Право виходу на пенсію. Пенсійний вік.

Урок №  2: (19.10.2016) Особливості пенсійного  забезпечення  фізичних  осіб —  підприємців.

Урок № 3: (16.11.2016) Страховий стаж як основний показник, від  якого  залежить  розмір пенсії.

Урок  №  4 ( 21.12.2016 )  Показники, від яких  залежить розмір пенсії. Основні  проблеми, з якими стикаються  громадяни  при оформленні пенсій.

 

Приходьте  на заняття,  отримайте відповіді на всі ваші питання.

 

Поделиться статьей в социальных сетях: