>

“Школа майбутнього пенсіонера” почала працювати в Окнах

«Школа майбутнього пенсіонера» - Окни

У зв´язку з прийняттям в Україні пенсійної реформи, численних змін до пенсійного законодавства, пересічним громадянам складно зорієнтуватись у цих законодавчих змінах, як наслідок — виникає багато питань з цього приводу. Окнянський районний центр зайнятості не може бути осторонь цієї проблеми, тому для всебічної поінформованості осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, спільно з Подільським об´єднаним управлінням ПФУ Одеської області на базі центру зайнятості створено інформаційну платформу — “Школа майбутнього пенсіонера”.

Метою даного проекту є системне проведення різних спільних інформаційних заходів для безробітних громадян щодо роз´яснення та ознайомлення їх з основними положеннями пенсійного законодавства та змінами, які відбуваються до нього. Адже це питання стосується кожного.

Так, в рамках роботи “Школи майбутнього пенсіонера”, 7 лютого 2018 року у центрі зайнятості відбувся профінформаційний семінар для осіб старше 50 років за участю представника Подільського об’єднаного управління ПФУ Одеської області – Мойсеєвої Тетяни Григорівни.

Тетяна Мойсеєва розповіла присутнім про новації пенсійного законодавства, про порядок звернення за первинним призначенням пенсії, перелік необхідних документів.

Детально зупинилась на особливостях пенсійного забезпечення фізичних осіб-підприємців, показниках, від яких залежить розмір пенсії та основних проблемах, з якими стикаються громадяни при оформленні пенсії.

Отже, перший урок “Школи майбутнього пенсіонера” у центрі зайнятості пройшов успішно та змістовно, де учасники отримали багато корисної інформації.

Поделиться статьей в социальных сетях: