>

Школи-інтернати Одещини підключать до швидкісного інтернету

швидкісний інтернет - школи-інтернати

До кінця 2017 року опорні школи в Одеській області (наразі їх створено 22) та школи-інтернати підключать до високошвидкісного Wi-Fi. Решта навчальних закладів отримають безпровідний інтернет до кінця наступного року. Про це йшлося на апаратній нараді в ОДА 4 вересня. За даними обласного Департаменту освіти і науки вартість підключення залежить від розміру навчального закладу. Наприклад, для п’ятиповерхової школи це коштуватиме до 100 тисяч гривень. Проте за словами очільника ОДА Максима Степанова, це занадто дорого.

«Якщо ви будете закуповувати велику кількість роутерів, то я впевнений, що вони коштуватимуть набагато дешевше. Тим більше, що їх купуватимуть через систему ProZorro. Нам треба максимально швидко забезпечити високошвидкісний Wi-Fi, тому що без цього говорити про дистанційну освіту чи про онлайн-освіту неможливо. Зробили Wi-Fi – отримали результат!», — наголосив Максим Степанов.

Наразі в Департаменті освіти і науки ОДА підраховують кількість шкіл, що не мають безпровідного інтернету, та скільки необхідно грошей, аби провести Wі-Fі. Цю роботу планують закінчити за тиждень, а після внести відповідні зміни до програми «Освіта Одещини» на сесії облради.

Всього на Одещині лише 11 шкіл взагалі не підключені до інтернету, хоча в липні таких навчальних закладів було 86.

Нагадаємо, наприкінці серпня очільник ОДА Максим Степанов презентував програму реформування освіти на Одещині «О-12». Вона передбачає створення опорних шкіл, участь в національному проекті «Нова українська школа», розвиток дистанційного та інклюзивного навчання, підключення всіх закладів до мережі інтернет тощо, повідомляє прес-служба ОДА.

Поделиться статьей в социальных сетях: